centrum grantové podpory

centrum grantové podpory

nameJméno
Ing. Luděk Navrátil
Telefonní číslo
+420 728 750 274
Emailová adresa
navratil@dotacecgp.cz

Mé zkušenosti

V oblasti projektového managementu dotací působím od roku 2010, kdy jsem se zabýval řízením projektů financovaných z OP VK a OP LZZ. Po úspěšném dokončení oboru Podnikové finance a obchod na Podnikatelské fakultě VUT v Brně jsem ukončil působnost v jedné z brněnských poradenských agentur a vydal se vlastní cestou nezávislého poradce v oblasti dotačního managementu.

Od roku 2012 tak poskytuji služby v oblasti přípravy projektových žádostí i poradenství při monitoringu a realizaci projektů financovaných z EU. Projekty financované z EU jsem vedl jak z pozice projektového, tak i finančního manažera. Získané zkušenosti při realizaci projektů zúročuji při přípravě projektových žádostí a dokáži tak podmínky Vašeho projektu nastavit již v prvotní fázi tak, aby byla následná administrace a realizace plynulá. Stejně tak dokáži vstoupit do projektu v kterékoliv fázi jeho realizace a nastavit řízení projektu dle podmínek poskytovatele dotace včetně souvisejících metodik pro sledování cash-flow, vedení účetnictví či indikátorů a výstupů projektu.

Z hlediska projektového řízení se pravidelně vzdělávám a patřím mezi certifikované projektové manažery IPMA (International Project Management Association). Výčet spokojených klientů, kteří mě neustále posouvají dále ve zkušenostech i k novým dotačním příležitostem naleznete v kapitole Reference.

Pod značkou CGP (Centrum Grantové Podpory) můžete využít mých služeb a stát se tak úspěšným žadatelem i vzorným příjemcem dle pravidel jednotlivých operačních programů EU.

Ing. Luděk Navrátil